Jak pracujemy | Triangle Studio projektowanie wnętrz i wizualizacje

wszystko co chciałbyś wiedzieć o naszym procesie projektowania wnętrz

Spotkanie i inwentaryzacja

pomiar przestrzeni oraz główne założenia projektu

Podczas spotkania zawsze staramy się omówić najważniejsze kwestie dotyczące projektu - zbieramy informacje o przyzwyczajeniach Inwestora, sposobie życia i oczekiwaniach dotyczących przestrzeni w której mieszka. Jeśli jest to możliwe, wykonujemy również szczegółową inwentaryzację, czyli pomiary wszystkich pomieszczeń.

Koncepcja

czyli pomysł

Prezentujemy pierwsze informacje na temat rozwiązań projektowych na koncepcyjnym modelu 3d - przedstawiamy na nim układ pomieszczeń i rozmieszczenie mebli oraz zabudowy. Następnie prezentujemy na modelu również materiały i kolorystykę. Uwagi Inwestorów są dla nas zawsze wytycznymi do kolejnych zmian i poprawek w koncepcji. Po ustaleniu wszystkich szczegółów przechodzimy do kolejnego etapu.

Wizualizacje

zapowiedź naszego nowego wnętrza

To właśnie wizualizacje pomagają nam zobaczyć ostateczny efekt pracy na modelu 3d. Dzięki nim możemy podjąć ostateczne decyzje dotyczące kolorów i materiałów. Stanowią zwieńczenie etapu koncepcji i są przedsmakiem realizacji naszego wymarzonego wnętrza. Opracowujemy je więc dla każdego projektu bez wyjątku :)

Rysunki wykonawcze

wszystko co niezbędne do wykonania realizacji

Wszystkie informacje dotyczące projektu zawarte w formie płaskich rysunków 2d. Umożliwiają realizację całego projektu przed ekipy remontowe i budowlane. Dzięki połączeniu rysunków i wizualizacji mamy pewność że nasze wymarzone wnętrze będzie spójne i zgodne z naszymi oczekiwaniami.

Kosztorys i zestawienia

dodatkowe informacje organizujące budżet

Aby dobrze zrealizować nasze wymarzone wnętrze potrzebujemy dobrego planu, który uwzględnia nasz budżet. Dlatego tworzymy kompleksową dokumentację, w której zawsze zawieramy informacje na temat dostępności użytych produktów, takich jak mebli, lampy i dodatki. Korzystamy tez z wycen innych dostawców i fachowców np. sprzętu AGD lub mebli na wymiar.