Jak pracujemy | Triangle Studio projektowanie wnętrz i wizualizacje

wszystko co chciałbyś wiedzieć o procesie projektowania wnętrz

SPOTKANIE

Najchętniej przy kawie :)

Omawiamy na nim główne zagadnienia projektowe, staramy się poznać Twoje przyzwyczajenia i wybrać zakres prac dopasowany do indywidualnych potrzeb.

INWENTARYZACJA

oznacza pomiar przestrzeni

Aby projekt był skrojony na miarę musimy znać dokładny rozkład i wymiary Twoich czterech kątów. Tylko wtedy możemy mieć pewność, że na podstawie naszych rysunków i wizualizacji uda się stworzyć przestrzeń, która będzie funkcjonalna, wygodna i piękna.

KONCEPCJA

czyli pomysł

Układ funkcjonalny w formie rzutów, jest to pierwsza forma przekazu, w jakiej przedstawiamy Twoje wymarzone wnętrze. Pozwala spojrzeć na przestrzeń z innej perspektywy i podjąć pierwsze decyzje projektowe.

MODEL I RYSUNKI

widok w przestrzeni

Nie każdy z nas z łatwością umie czytać płaskie rysunki architektoniczne. Czasem dopiero w modelu można zobaczyć jak naprawdę będzie funkcjonowało nasze wnętrze w przestrzeni. Wstępne modele, wraz z płaskimi rysunkami, pomogą w opracowaniu projektu i przygotują nas, na ostateczny efekt końcowy.

RYSUNKI WYKONAWCZE

Wszystko co potrzebne do realizacji projektu wymarzonych czterech kątów.

Tworzymy kompleksową dokumentację, która pozwala na wykonanie wnętrza, według naszego projektu. Wizualizacje obrazują ostateczną, finalną wersję i stanowią zapowiedź Twojego przyszłego wnętrza.

TRIANGLE STUDIO

Dominika Suder

881 965 212

Karolina Sudoł

881 732 876

  • Instagram Ikona społeczna