top of page

Jak pracujemy | Triangle Studio projektowanie wnętrz i wizualizacje

wszystko co chciałbyś wiedzieć o naszym procesie projektowania wnętrz

Spotkanie i inwentaryzacja

Projekt Blueprint

pomiar przestrzeni oraz główne założenia projektu

Podczas spotkania zawsze staramy się omówić najważniejsze kwestie dotyczące projektu - zbieramy informacje o przyzwyczajeniach Inwestora, sposobie życia i oczekiwaniach dotyczących przestrzeni w której mieszka. Jeśli jest to możliwe, wykonujemy również szczegółową inwentaryzację, czyli pomiary wszystkich pomieszczeń.

Koncepcja

czyli pomysł

Prezentujemy pierwsze informacje na temat rozwiązań projektowych na koncepcyjnym modelu 3d - przedstawiamy na nim układ pomieszczeń i rozmieszczenie mebli oraz zabudowy. Następnie prezentujemy na modelu również materiały i kolorystykę. Uwagi Inwestorów są dla nas zawsze wytycznymi do kolejnych zmian i poprawek w koncepcji. Po ustaleniu wszystkich szczegółów przechodzimy do kolejnego etapu.

widoki modelu 2.jpg
łazienka_01_drewno.jpg

Wizualizacje

zapowiedź naszego nowego wnętrza

To właśnie wizualizacje pomagają nam zobaczyć ostateczny efekt pracy na modelu 3d. Dzięki nim możemy podjąć ostateczne decyzje dotyczące kolorów i materiałów. Stanowią zwieńczenie etapu koncepcji i są przedsmakiem realizacji naszego wymarzonego wnętrza. Opracowujemy je więc dla każdego projektu bez wyjątku :)

Rysunki wykonawcze

wszystko co niezbędne do wykonania realizacji

Wszystkie informacje dotyczące projektu zawarte w formie płaskich rysunków 2d. Umożliwiają realizację całego projektu przed ekipy remontowe i budowlane. Dzięki połączeniu rysunków i wizualizacji mamy pewność że nasze wymarzone wnętrze będzie spójne i zgodne z naszymi oczekiwaniami.

rysunek.jpg
zestawienia mebli-3.jpg

Kosztorys i zestawienia

dodatkowe informacje organizujące budżet

Aby dobrze zrealizować nasze wymarzone wnętrze potrzebujemy dobrego planu, który uwzględnia nasz budżet. Dlatego tworzymy kompleksową dokumentację, w której zawsze zawieramy informacje na temat dostępności użytych produktów, takich jak mebli, lampy i dodatki. Korzystamy tez z wycen innych dostawców i fachowców np. sprzętu AGD lub mebli na wymiar.

bottom of page